ЗДО №1, ДНЗ №1 ”Малятко”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Правила та реєстрація прийому дитини у ЗДО

І. Порядок реєстрації дитини у ЗДО (ясла-садок)№1 "Малятко"

заповніть тут:  АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ БАТЬКІВ У ЗДО 

або:

ІІ. Правила прийому дитини уЗДО

 

Правила електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних
закладів міста

Крок 1. Вибір садочка:

Перш за все, батьки повинні визначитись і ознайомитись з дошкільним закладом. Завітати на сайт садочку і переглянути детальну інформацію про заклад та коли і як відбувається набір дітей .

Знайти на сайті садочку „Реєстрація та прийом дитини у ЗДО”.

Крок 2. Реєстрація дитини до електронної черги:

Заповнити реєстраційну форму – заяву (при цьому в електронній заяві необхідно заповнити усі поля, які пропонуються. Дані, занесені до форми, доступні лише для батьків та керівника дитячим садочком).

Пам’ятайте ! Заяву на зарахування дитини до електронної черги можна подати лише до одного ДНЗ.

Заповнюйте у заяві пільгу лише при її наявності в момент реєстрації, відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде пред’явити керівнику садочку (оригінал та копію) У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується відповідними документами, Ви втратите право на зарахування дитини та вимушені будете реєструватися у черзі знову.

.

Крок 3.  Підготовка до зарахування дитини у групу дитячого садка:

Електронна реєстрація дитини до ДНЗ дає можливість на її зарахування у відповідності до черги.

Наявність в електронній черзі інформації про дитину, яка буде відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою для її зарахування до закладу дошкільної освіти (Інформація про дитину доступна лише для Вас та керівника закладу). Упродовж 20 днів після реєстрації в електронній черзі батьки повинні  принести відповідні документи.

 «Документи, які необхідно надати під час оформлення дитини до дошкільних навчальних закладів відповідно до обраного типу закладу»). При собі необхідно мати усі необхідні документи, свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує пільгу у разі її наявності (оригінали та копії)

Якщо ви не з’явилися у 20-ти денний термін і не повідомили про причини відсутності, Ваша черга автоматично скасовується.

У разі неможливості оформити дитину до дитячого садочку у визначений 20-ти денний термін (перебування у іншій місцевості, хвороба тощо) обов’язково проінформуйте про це керівника закладу (у телефонному режимі або з’явившись до закладу) та вкажіть конкретну дату, коли Ви реально зможете з’явитися до ДНЗ для зарахування дитини.

За батьками залишається право самостійно виключити дитину з електронної черги.

Лише після вилучення з черги дитину можливо зареєструвати до іншого садочку.

У випадку виявлення навмисно внесених некоректних даних для подання заявок у різні ЗДО, такі заявки можуть бути повністю вилучені.

Крок 4. Процедура зарахування:

Зарахування дитини до ДНЗ здійснюється виключно керівником закладу, при наявності вільних місць, відповідно до електронної черги. Формування груп у ДНЗ здійснюється виключно з переліку дітей, внесених до електронної черги.

Прийом дітей переддошкільного віку (від 2 до 3 років) у дошкільний заклад проводиться у серпні місяці. Заяви, подані на зарахування до груп дітей віком від 2 до 3 років, розглядаються завідувачем ЗДО до 15 серпня поточного року.

У випадку недоукомплектування груп, керівник дошкільного закладу здійснює прийом впродовж календарного року відповідно до електронної черги. Завідувач розглядає заяви у порядку їх реєстраційних номерів у черзі.

При поданні заяви їй присвоюється реєстраційний номер черги відносно групи, у яку подана заявка на зарахування.

Якщо дитина попадає у список формування груп даного ДНЗ на новий навчальний рік (дата зарахування визначається відповідно до нормативних документів – початок функціонування групи відповідно до мережі груп відповідного навчального року.) або при доборі упродовж року у разі появи вільних місць у групах.

Зарахування дитини до дитячого садка здійснюється у присутності батьків з дитиною на підставі документів, визначених чинним законодавством 

Батьки дитини через відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде автоматично перенесена в чергу на наступний рік відповідно до дати реєстрації та віку дитини. За батьками залишається право, видаливши дитину із черги даного садочку, зареєструвати її до іншого ДНЗ. При цьому нова черга у обраному садочку буде відповідати новій даті реєстрації.


БанериЛічильники


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *