ЗДО №1, ”Малятко”, Хуст
Хуст, Закарпатська область

Новини

о.

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

                        І квіти усюди ростуть…

                        Та тільки одну Батьківщину ми маєм-

                        її Україною звуть.

У нашому садку відбулися святкові заходи до 30-річча Дня Незалежності України. Діти привітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Вихованці старших груп прийняли участь в патріотичному квесті "У пошуках прапорця", в ході якого дізналися багато цікавого про символи та традиції нашого  народу. Свою любов до України та рідного краю діти відтворили в яскравих малюнках. Теріторія дитячого садка замайорила жовто – блакитними кольорами : повітряні кульки, прапорці та стрічки створювали сяткову атмосферу. 

День вишиванки – улюблене свято українського народу.

Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.З великою радістю долучилися до цього свята всі вихованці, працівники та батьки нашого дошкільного навчального закладу  «Малятко» . Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок.Цього дня діти, вихователі, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Свято пройшло надзвичайно цікаво, так як кожен дошкільник готувався до цього і відчував велику відповідальність. Було організовано та проведено цікаве дійство флешмоб «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, виконували запальні українські таночки. Дівчата взяли участь у «параді вишиванок». Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Тож в цілому святковий день тут видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.

  19-20 лютого дні вшанування пам’яті Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом  нашого дошкільного навчального закладу .З метою патріотичного виховання вихователі підготували і провели різноманітні заходи присвячені річниці кривавих подій на Євромайдані. З дітьми були проведені бесіда «Зростаймо патріотами», заняття, на яких спілкувалися на тему «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають»звучала Молитва за Україну, малята склали свої маленькі рученята, співаючи  зворушливі слова. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.  Із тривогою  малята слухали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. Із сльозами на очах діти вшанували їх хвилиною мовчання, запаливши свічечку пам’яті, спільно молились за мир, спокій, єдність, незалежність та суверенність нашої  країни.   Завдяки заходам пам’яті героїв майдану «Небесна сотня» діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячого душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно.

Керівником музею організована   інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

 

 

Логін: *

Пароль: *