ЗДО №1, ДНЗ №1 ”Малятко”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Новини

о.

 27/01/2022р.проведений  колективний перегляд заняття в середній групі «Забави з водою»  з пріоритетом освітньої лінії БК «Дитина у природному довкіллі».Вихователь Хвуст Е.О. (звіт можна переглянути у фотогалереї)

Згідно з річним планом ДНЗ з  24.01.2022р. по 28.01.2022р. було проведено тематичне вивчення «Стан роботи щодо формування мовленнєвої та пізнавальної компетентності дошкільників шляхом використання  мнемотехніки та коректурних таблиць».  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

  Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

    Розпочались Новорічні свята і в нашому “Малятку». Цього року з особливим настроєм колектив  закладу підійшов до підготовки святкування Нового року.  22 грудня 2021року першими розпочали святкувати групи раннього віку «Ромашка»,«Капітошка» та молодша група "Метелик".А вже 23 грудня продовжили середня група "Сонечко" та старші групи "Зернятко "і "Джмелик".  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

    Висловлюємо  щиру подяку Хустській ЗОШ І-ІІІ ст.№4 за організацію  благодійної  акції до Дня Святого Миколая  «Подаруй дитині іграшку,книжку!», яка відбулася 16 грудня 2021року. Усі іграшки та дитячі книжечки зібрані Вами, наші дорогі благодійники, роздані діткам  в групи. Передача  подарунків відбулася в нашому етнографічному музеї «Українська хата». А від імені наших малят , щиро дякуємо за Вашу допомогу, за Ваше щире бажання поділитись із ближнім. Нехай сторицею віддячиться за Вашу благородну  справу.   (фото акції можна переглянути у фотогалереї)

    14 грудня 2021 р. у нашому закладі відбулася зустріч з працівниками Хустського районного  управління Головного управління ДСНС України у Закарпатській області,які  провели профілактичний захід у ДНЗ. Надзвичайники розповіли порядок дій при виникненні пожежі,зокрема нагадали як викликати Службу порятунку 101,проводити евакуацію дітей та персоналу. Також рятувальники нагадали працюючому персоналу правила користування первинними засобами  пожежогасіння та наголосили на вільному підступі до них. Далі представники служби порятунку продемонстрували присутнім технічне оснащення рятувальної техніки. Також дошкільнята мали нагоду спостерігати та навіть узяти безпосередню участь у використанні рятувального обладнання .(фото зустрічі можна переглянути у фотогалереї)

 Розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом.Згідно річного плану  8 грудня 2021 року в нашому ясла-садку №1 «Малятко» для малят  старшої групи «Джмелик» проведена спортивна  розвага «Веселі старти».

Мета:удосконалювати навички ходьби,бігу,стрибків,рівноваги,домагатися легкості та природності виконання;спонукати дітей до активності й самостійності під час виконання рухів та ігрових дій;розвивати рухові якості;формувати правильну поставу;зміцнювати окрему групу м’язів;підтримувати  позитивно-емоційний стан у руховій діяльності;виховувати інтерес до спільних дій з однолітками .

  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

  Згідно річного плану в ДНЗ  з 15.11.2021р. по 19.11.2021р проведено «Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності». Основна мета тижневика - допомогти сформувати у дітей свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров'я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.Під час  «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в усіх вікових групах проведені різні форми роботи з дітьми: тематичні заняття, моделювання ситуацій, читання тематичних творів дитячої художньої літератури та їх обговорення, перегляд мультфільмів, дидактичні ігри  з  безпеки життя, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), художньо- продуктивна  діяльність, конструктивно-будівельні ігри. План основних заходів до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності виконаний у повному обсязі та результативно. Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації.  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

   Осінь – прекрасна і щедра пора року. Проведення  в жовтні Свята Осені стало вже доброю традицією у нашому садочку. Свято відбулося у молодшій групі «Метелик»,середній групі «Сонечко та старшій групі "Джмелик".Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим та по справжньому святковим подарунком від золотої пори року.

  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

З 01.11.2021р. по 05.11.2021 р. згідно річного плану  в ДНЗ пройшов Тиждень стилю під гаслом «Мода проходить, а стиль залишається».

Мета: Збагачувати знання дітей  про одяг; розвивати інтерес до професій художньо-естетичного циклу; розширити   знання  про правильне використання одягу протягом дня; навчити правильно комплектувати свій гардероб потрібними речами; розвинути  здібності  у творчих пошуках власного стилю одягу, своєї внутрішньої краси; творче мислення, фантазії; виховувати естетичний смак, бажання бути охайним, дбайливо ставитися до предметів одягу . Згідно мети 1-й день був «джинсовий»,2-й-«діловий»,3-й-«спортивний»,4-й-«камуфляжний»,5-«піжамний».   (звіт можна переглянути у фотогалереї)

Усюди є небо і зорі скрізь сяють,

                        І квіти усюди ростуть…

                        Та тільки одну Батьківщину ми маєм-

                        її Україною звуть.

У нашому садку відбулися святкові заходи до 30-річча Дня Незалежності України. Діти привітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Вихованці старших груп прийняли участь в патріотичному квесті "У пошуках прапорця", в ході якого дізналися багато цікавого про символи та традиції нашого  народу. Свою любов до України та рідного краю діти відтворили в яскравих малюнках. Теріторія дитячого садка замайорила жовто – блакитними кольорами : повітряні кульки, прапорці та стрічки створювали сяткову атмосферу. 

  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

День вишиванки – улюблене свято українського народу.

Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.З великою радістю долучилися до цього свята всі вихованці, працівники та батьки нашого дошкільного навчального закладу  «Малятко» . Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок.Цього дня діти, вихователі, працівники – усі прийшли на свято вишиванки у барвистих сорочках. Свято пройшло надзвичайно цікаво, так як кожен дошкільник готувався до цього і відчував велику відповідальність. Було організовано та проведено цікаве дійство флешмоб «Вишиванка-символ Батьківщини» за участю дітей та дорослих нашого закладу. В святковій залі лунали українські пісні, вірші, діти водили хороводи, виконували запальні українські таночки. Дівчата взяли участь у «параді вишиванок». Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Тож в цілому святковий день тут видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.   (звіт можна переглянути у фотогалереї)

  19-20 лютого дні вшанування Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Ці події не могли залишитись без уваги колективом  нашого дошкільного навчального закладу .З метою патріотичного виховання вихователі підготували і провели різноманітні заходи присвячені річниці кривавих подій на Євромайдані. З дітьми були проведені бесіда «Зростаймо патріотами», заняття, на яких спілкувалися на тему «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», «Герої не вмирають»звучала Молитва за Україну, малята склали свої маленькі рученята, співаючи  зворушливі слова. Говорили про те, що означає для кожного любити свою Батьківщину; розкривали поняття, що таке гідність, справедливість, мужність і відданість. Дошкільнята вже знають, що герої – це мужні, незламні, хоробрі, а ще відважні й самовіддані у бою та праці люди, це – люди, які здійснюють великі вчинки на благо інших.  Із тривогою  малята слухали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні. Із сльозами на очах діти вшанували їх хвилиною мовчання, запаливши свічечку пам’яті, спільно молились за мир, спокій, єдність, незалежність та суверенність нашої  країни.   Завдяки заходам пам’яті героїв майдану «Небесна сотня» діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, а й своєю дитячого душею відчули біль матерів, що втратили своїх дітей, котрі в пам’яті нащадків житимуть вічно.

Керівником музею організована   інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

  (звіт можна переглянути у фотогалереї)

 

 


БанериЛічильники


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *