ЗДО №1, ДНЗ №1 ”Малятко”, Хуст
Закарпатська область, Хустський район

Фотогалерея

Мета проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» - сформувати у малят свідоме ставлення до свого життя і здоров'я, життєві навички безпечної поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

Дитина вміє і хоче пізнавати світ, хоче відкривати його самостійно: на дотик, смак і запах; такий малюк воліє роздивитись усі кольори яскравого світу, почути всі його звуки й мелодії тому в нашому садочку виникла ідея проведення «Кольорового тижня».

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД:ОЗНАЙОМЛЕННЯ СТАРШИХ ДОШКІЛЬНИКІВ З ПРИРОДОЮ НА ОСНОВІ ЗМІСТУ ТВОРІВ В.СУХОМЛИНСЬКОГО

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД В ГРУПІ РАННЬОГО ВІКУ

ВІДКРИТЕ ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ :РОЗВИТОК МОНОЛОГІЧНОГО МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СЕРЕДНЬОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ :НАВЧАННЯ РОЗПОВІДІ ЗА СЮЖЕТНОЮ КАРТИНОЮ

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД :ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ З РОЗВИТКУ ЗВЯЗНОГО МОВЛЕННЯ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ ЗАСОБАМИ ОБРАЗОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "ДРУЗІ КОЛОБКА"

СВЯТО ОСЕНІ.Мета:продовжувати знайомити дітей зі звичаями святкування осіннього свята в дитячому садку;підтримувати інтерес до музично - рухової творчості та художнього слова; викликати у вихованців святковий, піднесений настрій.

Ангели для ангелів "тиха акція" в пам'ять про Героїв Небесної Сотні.Наша символічна традиція поминати загиблих за Україну паперовими ангелами.

Як добре, що є ще одне свято, яке об’єднує всіх українців- Всесвітній день вишиванки. Проводячи такі заходи, ми вчимо дітей пам’ятати про своє коріння, виявляти бажання гідно носити вишиванки, любити Україну, єднатися, бо ми всі – одна родина.

1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей- прекрасне свято радості та надії. Метою цього дня є привертання уваги до потреб та прав дитини.

До Дня Незалежності України дошкільнята під час квесту"У пошуках прапорця" шукали подарунки для рідної країни, дарували пісні, таночки, веселий настрій та позитивні емоції! З Днем народження, рідна Україно!

Цікаво та незвично пройшов Тиждень стилю у нашому садку під гаслом «Мода проходить ,а стиль залишається». Усі отримали багато емоцій! Таке дійство підняло настрій та креативність у малят,батьків та педагогів. Дякуємо усім за вміння бути в тренді!

Головне завдання тижневика- розширити знання малюків про основи безпеки життєдіяльності, про різного роду надзвичайні ситуацій та правила поведінки під час їх виникнення, про безпеку у повсякденному житті та ведення здорового способу життя.

Уже традиційно в осінні дні проведено свято осені та організовано виставку осінніх композицій.На захід до дітей завітала осінь – господиня, казкові герої. Малеча співала пісень, декламували вірші, радували запальними танцями.

Спортивна розвага«Веселі старти» підготовлена та проведена в старшій групі "Джмелик"вихователем-початківцем Любкою В.М.

Зустріч з працівниками Хустського районного управління Головного управління ДСНС України у Закарпатській області

Благодійна акція до Дня Святого Миколая «Подаруй дитині іграшку,книжку!»

Феєрія новоріччя

Різдвяні зустрічі або про те- як ми кутю варили,щедрували та колядували.


БанериЛічильники


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Логін: *

Пароль: *